Списки затверджених претендентів

Комітетом з контролю у сфері освіти і науки затверджені у вченій мірі кандидата і доктора наук наступні претенденти

Колегія N 10 від 25.11.2010 р.

Кандидати наук

по технічних науках:

1. Малихина Еленаа; Алексєєвн

2. Юнусов Расул;

3. Дуленін Олексій Петрович;

4. Бекаулова Алія Аманкуловна;

5. Хусанов Алішер Еваділлоєвіч;

6. Курманбаєв Галімжан Бекзулдаєвіч;

7. Ріжків Віталій Ігорьевіч;

8. Шаушенова Анаргул Гимрановна;

9. Цой Наталія Костянтинівна;

10. Тухфатов Бауржан Зайденовіч;

11. Нургалієва Асель Даніяловна;

по хімічних науках:

12. Асилова Гульжан Мухангалієвна;

по медичних науках:

13. Аськарова Салтанат Сейлбековна;

14. Ахсан Алі;

15. Курмангалієва Саулеш Сейтжановна;

16. Садвакасова Гульміра Аміргалієвна;

17. Нурманова Шолпан Акимкерєєвна;

18. Кистаубаєва Жанар Алікулкизи;

19. Абдразаков Ерболат Халтовіч;

20. Даукенова Карлигаш Абдикаликовна;

21. Баймаханов Абай Анваровіч;

22. Югай Вадим Миколайович;

23. Лі Іван Іванович;

по біологічних науках:

24. Тлегенова Жулдиз Женісовна;

25. Утяшева Тетяна Рафаельовна;

26. Онерхан Гулжайна;

27. Амірханова Нургул Теміржановна;

28. Ісабаєв Серік Оксикбаєвіч;

29. Омарова Жанар Сагатовна;

по сільськогосподарських науках:

30. Ісабеков Байсерік Базаралиули;

31. Утепбергенов Утесин;

32. Байтасов Арман Амангельдиєвіч;

33. Устеміров Кайрат Жангабиловіч;

34. Папуша Наталія Володимирівна;

35. Абілдабеков Турмахан Аліхановіч;

36. Ісабаєва Айгул Аріпбековна;

37. Асанбаєв Толеген Шонаєвіч;

38. Бабаходжаєв Авазхан Тораходжаєвіч;

по ветеринарних науках:

39. Есенєєва Салтанат Советовна;

40. Асауова Женісгул Сейткалієвна;

41. Оспанов Галим Хамієвіч;

по філологічних науках:

42. Саменова Светаа; Нуртаєвн

43. Йилмаз Мехмет Алі;

44. Джумаділлаєва Гульжамал Нуртазаєвна;

45. Сапарбекова Гулнар Жайдаровна;

46. Ісакова Асилимай Сагинбековна;

по історичних науках:

47. Макажанова Закураа; Шапієвн

48. Кулдібаєв Естай Кагазовіч;

49. Кожамжарова Жулдиз Журсинбеккизи;

50. Ніязханкизи Гулжанат;

51. Сергєєв Жандос Бісенгалієвіч;

52. Кибатаєв Курпеш Мурзахановіч;

по економічних науках:

53. Азретбергенова Гулміраа; Жарилхасиновн

54. Нігметова Гульжан Жалеловна;

55. Джамбурбаєва Меруєрт Ураловна;

56. Бекбердієв Агжігит Лесовіч;

57. Нурмагамбетова Ляйля Іськендіровна;

58. Шахаров Асхат Берлешевіч;

59. Нуркужаєв Жакипбек Мирзагазієвіч;

60. Курманаліна Айгуль Айтжановна;

61. Буркитбаєв Кайрбек Теміргалієвіч;

62. Оразалінов Максат Нурсагиевіч;

63. Тлеуова Даріга Аблайовна;

64. Абілдаєв Олжас Сизганбековіч;

65. Сатаєв Санат Акилжанули;

66. Конурбаєва Жадира Тусупкановна;

67. Канцерова Ельвіра Маліковна;

68. Шакулікова Шолпан Танібергеновна;

69. Мукашев Наріман Тлеуовіч;

70. Саржанова Індіраа; Валерьевн

по юридичних науках:

71. Шаймердінов Ермек Жумановіч;

72. Дауталієв Казибек Нурсєїтовіч;

73. Молдашева Айсулу Болатовна;

74. Тастекєєв Кайрат Кулбаєвіч;

75. Тажін Талгат Болатовіч;

76. Оразалін Кайрат Серіковіч;

по педагогічних науках:

77. Сиргебаєва Сандугаш Тулебаєвна;

78. Болдирев Борис Наумович;

79. Сандібаєва Назіра Абдікадіровна;

80. Альчимбаєва Айгуль Бакитжановна;

81. Жаксибаєва Наталія Миколаївна;

82. Мухаметжанова Айгуль Олжабаєвна;

83. Тукенова Наталія Іємбергеновна;

84. Мірзахметов Мурат Мекемтасовіч;

85. Иськак Акима Іманбеккизи;

86. Ісламгалієва Вікторія Жанабаєвна;

87. Уажанов Нурлан Серіковіч;

по психологічних науках:

88. Умірзакова Лаура Бегалієвна

по військових науках:

89. Ахмедов Ерлан Булатбековіч.

Переатестовані у вченій мірі кандидата наук

по геолого-минералогическим науках:

1. Бігараєв Ануарбек;

по філологічних науках:

2. Дусабаєва Айзадаа; Абдувахитовна

по історичних науках:

3. Калієва Канша Саветкановна;

по філософських науках:

4. Асалиогли Адем;

по соціологічних науках:

5. Никітенко Ніна Василівна

по юридичних науках:

6. Алтаєв Ерлан Амангельдієвіч.

Доценти

за фахом 05.26.00 – Безпека діяльності людини:

1. Нестеренко Ніна Георгіївна;

2. Медеубаєв Нурмухамбет Алмагамбетовіч;

за фахом 25.05.00 – Географія:

3. Ськорінцева Ірина Борис;

за фахом 02.00.00 – Хімія:

4. Кумаргалієва Салтанат Шораєвна;

5. Адільбекова Акбота Оразбакєєвна;

за фахом 14.00.00 – Медицина:

6. Лігай Зоя Миколаївна;

7. Кульніязова Гульшат Матаєвна;

8. Дюсенова Сандугаш Болатовна;

9. Елісєєва Олена Володимирівна;

10. Газалієва Меруєрт Арстановна;

11. Адилханов Тасболат Алписбесовіч;

12. Жарілкасинов Караман Енсепбаєвіч;

13. Баттакова Жаміла Еркиновна;

за фахом 03.02.00 – Екологія:

14. Саулебекова Алмакуль Кадирбаєвна;

за фахом 06.01.00 – Агрономія:

15. Ірмулатов Бакит Рахимбаєвіч;

за фахом 16.00.00 – Ветеринарія:

16. Байкенов Марат Токмєїловіч;

за фахом 08.00.00 – Економіка:

17. Акибаєва Гульвіра Советбековна;

18. Камалі ?арли?аш Ма?ау?изи;

19. Байтаєва Гульнара Рахметовна;

20. Мусабеков Камбар;

21. Кольбаєв Марлен Капашовіч;

за фахом 12.00.00 – Правознавство:

22. Киздарбекова Баян Жакеновна;

23. Турісбек Айнур Заутбеккизи;

24. Карабулова Рахима Калієвна;

25. Сидоренко Тетяна Вікторівна;

26. Шаяхметов Шакир Шамільевіч.

Запись опубликована в рубрике Незаперечні факти. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.