НОВИНИ В світі, 9 листопада — .   Вчора в китайському Гуанчжоу прошли матчі в групах А, В і З футбольного турніру в рамках 16-х Азіатських Ігор, в якому беруть участь 24 команди, що представляє держави Азіатського регіону.

Група А — Китай, Малайзія, Киргизстан, Японія

Група В — В’єтнам, Бахрейн, Іран, Туркменістан

Група З — Південна Корея, КНДР, Палестина, Йорданія

Група D — Кувейт, Індія, Катар, Сінгапур

Група Е — ОАЕ, Гонконг, Узбекистан, Бангладеш

Група F — Таїланд, Пакистан, Оман, Мальдіви.

У перший день чемпіонату (7 листопада) відбулися матчі в групах D, Е і F, а 8 листопада прошли матчі в групах А, В і С.

Збірна Туркменістану провела зустріч із збірною Ірану (група В). В кінці першого тайму сили суперників були рівні (Хоссейні Сейед (26) — Гуванч Хангельдиєв (49)), але в другому таймі іранці захопили ініціативу і провели у ворота туркменистанцев ще 3 м’ячі, що залишилися без відповіді — Сейед (61), Карім Ансаріфард (84) і Мехді Дагагеле (90+4).

Також в групі В збірна В’єтнаму переграла Бахрейн – 3:1.

У групі А Киргизстан поступився Малайзії — 1 : 2, а Китай програв Японії — 0 : 3.

У групі З результати матчів були наступними: Палестина – Йорданія 0 : 0, Південна Корея – КНДР 0 : 1.